Dôležitý oznam

Dôležitý oznam

Drahí zákazníci,

aby som predišiel finančným podvodom na mojich zákazníkoch treťou stranou, chcel by som Vás upozorniť, že webstránka Astrologická škola Mira Kostelnika (astrologickaskola.sk) NIE JE spravovaná mnou, a všetky platby sú prevedené na účet tretej strany, s ktorou ja NIE SOM asociovaný.

Akokoľvek autenticky online web-obchod astrologickaskola.sk vyzerá, nie je spravovaný a zriadený mnou, ale firmou mandalaslovakia.sk. Táto firma používa moje meno, môj popis a autorský materiál, moje telefónne číslo a moju emailovú adresu pri účtovaní platieb zákazníkom.

Keďže došlo k porušeniu dohody o vyplatenie honorárov za odvedené školenia, požiadal som majiteľa webstránky astrologickaskola.sk, aby tieto stránky deaktivoval. Tak sa ale nestalo, a považujem teda tieto stránky za ‘phishing’ – vytvorené len za účelom zisku s nekalými úmyslami a žiadam o okamžité stiahnutie webstránky astrologickaskola.sk z internetu.

Neodporúčam Vám uskutočňovať žiadne platby na webstránke astrologickaskola.sk, keďže nemôžem ručiť za navrátenie Vašich peňazí. Za všetky finančné prevody cez stránku astrologickaskola.sk je zodpovedná firma Mandala Slovakia a.s., Czauczika 2, 05401 Levoča, Slovensko IČO: 47673729 DIČ: 2024085305 kde si môžete prípadne požiadať o navrátenie peňazí za uskutočnené platby.

V prípade záujmu o moje služby ma kontaktujte iba priamo na mojom telefónnom čísle alebo prostredníctvom mojej emailovej adresy miro.kostelnik@gmail.com.

Ďakujem za pochopenie,

Mgr. Miroslav Kostelnik